Чи є життя після діагнозу рак молочної залози?

СКАЖИ «НІ» РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

20 років організації «Разом проти раку» вУкраїні.

20 років відважні Жінки на чолі з Лариса Лопата допомагають іншим жінкам побороти хворобу і змінити своє життя на краще.

Жінки, які своїм прикладом демонструють, як не здаватись, як радіти життю і робити його кращим. Жінки, які, не покладаючи рук, допомагають словом і ділом тим, хто цього потребує, заряджають оптимізмом і вірою, життєлюбством і життєстійкістю.

Горда бути причетною до цієї спільноти.

Пишаюсь, що такі жінки є в Тернополі.

«Амазонки Тернопілля» вперше (і точно не востаннє) взяли участь в онкофорумі та Марші «Разом проти раку». Це було прекрасно...

P.S. І так, неодмінно зробіть обстеження молочних залоз!!!


з 10 по 13 жовтня 2019 р., в Єревані відбулась IX Міжнародна конференція «We Can».

У США в кожній онкоклініці обов’язково є відділення психологічної допомоги або, принаймі, психолог. Тому для мене було великим здивуванням ді-знатись, що американський уряд всіляко заохочує створення груп взаємопідтримки онкопацієнтів за принципом «рівний-рівному» (peer to peer).

Професійна допомога - це добре, це обовязковий протокол. Але дружнє спілкування додає сил, впевненості, любові, віри і надії.

Другого дня на саміті піднімали саме питання задоволення потреб онкопацієнтів: говорили про взаємодопомогу, підтримку, спрямування і комунікацію.

Виступ голови громадського об’єднання жінок після онкозахворювань «Амазонки України» Лариси Лопати був присвячений організації роботи таких па-цієнтських об’єднань в Україні. Я особисто вдячна волонтерам, які свого часу власним прикладом дали надію мені. І я щиро радію, що вдалось організува-ти таку групу в Тернополі. Повертаюсь, натхненна успіхом жінок з інших країн, збагачена досвідом і вмотивована на нові проекти.

Марина Ороп, «Амазонки Тернопілля»


Хорошие эмоции...

Очень важно компенсировать негативные эмоции и страх, которые вы испытали, когда узнали о своем диагнозе. Старайтесь радовать себя, встречайтесь с друзьями, сходите в кино или на выставку.

Не бойтесь строить планы на будущее.

Мечтайте, думайте о путешествиях, об отпуске – все что угодно, что доставит радость!


В Киеве Октябрь. Через несколько дней на улицах можно будет увидеть женщин с розовыми шарфами. Это на свою ежегодную конференцию приедутотважные «Амазонки».

Двадцать лет назад мои первые терапевтические группы были для «Амазонок». Я счастлива,что познакомилась с вами.Благодарю Лариса Лопата, за твою миссию, которой ты служишь больше 20 лет. Всегда рада видеть знакомые лица и грущу, если прощаюсь.

Вы все друг друга называете: «Девочки». Девочки, вы так нужны,вы так дарите много оптимизма и позитива,поэтому долгих вам лет и крепкогоздоровья!!!!!!

Алла Бельская, психолог, руководитель

«Международный центр позитивной психотерапии Аллы Бельской»

X