Інтенсивне випадіння волосся

Інтенсивне випадіння волосся – це один з побічних ефектів хіміотерапії.

Як правило, зростання волосся стабілізується через 5-6 тижнів після закінчення терапії. До тих пір, поки зростання волосся не відновиться, можна трохи поекспериментувати над власним образом. І тут вам стане у пригоді перука.

Сучасні технології виготовлення перук дозволяють носити накладне волосся 24 години на добу і при цьому відчувати себе комфортно. Більше того, в них можна активно займатися спортом і навіть плавати.

Матеріалом для перук служить як натуральне волосся, так і штучне. Але найбільш вдалим варіантом вважається поєднання натурального зі штучним, в цьому випадку зачіска буде абсолютно природною, а ціна оптимальною. Таким перукам не потрібен складний догляд та укладка, вони прекрасно виглядають і дуже практичні в повсякденному житті.

При виборі перуки дотримуйтесь таких простих правил:

  1. Звертайте уваги на такі деталі: перука повинна бути легкою, м’якою, виглядати природно, її основа повинна бути комфортною для голови, скроєною зі смуг-резинок, що дозволяють шкірі голови дихати.
  2. Щоб перука швидко не «облисіла», необхідно перевірити, чи добре прикріплене волосся. Не бійтеся його посмикати, при цьому не повинна витягнутися жодна волосина. Зверніть увагу і на проділ – він повинен виглядати максимально природно.
  3. Перука повинна ідеально сидіти на голові. Розмір перуки можна регулювати: для цього є спеціальні гумки і липучки. Під час примірки закріпіть перуку й перевірте, наскільки надійно вона кріпиться.
  4. Якщо ви купуєте натуральну перуку, необхідно перевірити її натуральність. Висмикніть з неї волосок і підпаліть. Від натурального волосся буде відповідний всім відомий запах. Також перевірте наявність лусочок: візьміть волосся двома пальцями і поводіть вгору-вниз, ви відчуєте лусочки, якщо волосся справжнє.

Оберіть свою

Перуку слід підбирати відповідно до форми обличчя, типу шкіри й кольору очей. Тоді вона буде виглядати природно.

Овальне обличчя є найуніверсальнішим варіантом, така жінка може дозволити собі будь-яку довжину і форму зачіски. Круглолицим личитимуть короткі стрижки з більш довгим волоссям з боків. Якщо форма обличчя нагадує квадрат, вибирайте перуки, що підкреслюють вилиці, з косим проділом і хвилястими локонами.

Якщо у вас світла шкіра, вам підійдуть перуки русявого й чорного кольору. Володаркам золотистої шкіри бажано використовувати перуки зі світлим або рудим відтінками волосся.

Якщо ваша шкіра схильна до запалень або подразнень, приховати подібні недоліки допоможуть русяві або каштанові відтінки. Тим, хто хоче виглядати молодше, рекомендується зупиняти свій вибір на більш світлих, золотистих кольорах.

Як носити перуку

Перш ніж одягати перуку, її варто струснути, а потім зробити укладку. При цьому не намагайтесь укласти волосся ідеально. Перука виглядає набагато природніше, коли деякі пасма переплетені, як у натурального волосся.

Банні процедури

Перед миттям перуку потрібно розчесати максимально м’якою щіткою з зубчиками. У ледь теплій воді розчиніть шампунь і помістіть у нього аксесуар на 10 хвилин. Прополощіть його дуже обережно й промокніть махровим рушником. Потім перекладіть на форму для підсушування, яка нагадує форму голови (на банку або на болванку). Для поліпшення зовнішнього вигляду обприскайте вологий аксесуар спеціальним спреєм. Не розчісуйте вологі локони, а розплутайте їх руками. Зберігайте перуку на спеціальній підставці, інакше вона втратить форму.

Після носіння кожен раз акуратно розплутуйте руками всі локони. Натуральні перуки можна укладати в різні зачіски, фарбувати й стригти. Штучні пасма ні в якому разі не можна сушити феном і укладати стайлером.

X