Наша зовнішність

Одне з питань, що постає перед жінками після операції – це питання про те, як можна зробити непомітними зміни у зовнішньому вигляді. Існує, принаймні, два варіанти рішення цієї проблеми. Це вибір протезу, який буде вкладатися в бюстгальтер, або пластична операція. Розглянемо обидві можливості.

Підбір протезу

Роль протезу, який часто називають формою або вкладкою, полягає у тому, щоб відновити зовнішню і вагову симетрію тіла. Його якість визначається тим, як він вирішує обидві ці задачі. Сьогодні існують прекрасні протези, 4 спеціальні бюстгальтери різних розмірів і моделей, і навіть спеціальні купальники, що дозволяють повністю сховати косметичний дефект.

Сучасний протез виготовляється із силіконового гелю, що при контакті з тілом нагрівається до температури тіла. На дотик він м’який і рухливий, як справжні груди, а по кольору наближається до кольору натуральної шкіри. Його вага відповідає вазі молочної залози і це дозволяє зрівноважити навантаження на хребет.

Зовнішнє покриття протезу виготовляється із поліуретану, який є непроникним для води і нешкідливим для будь-якої, навіть дуже чутливої, шкіри. Ви можете спокійно плавати у басейні або купатися у морі, не хвилюючись, що протез постраждає від води, морської солі або хлору. Правильно підібраний протез дозволяє жінці прекрасно виглядати, носити гарну, навіть напівпрозору білизну, впевнено і комфортно почувати себе в обіймах коханої людини.

Майте на увазі, що протез і бюстгальтер мають бути ретельно підібрані з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей. Це означає, що при виборі протезу і бюстгальтеру необхідна наявність достатнього асортименту, спокійна доброзичлива обстановка і кваліфікована допомога уважного до Ваших потреб консультанта.

ЦЕНТР “Ортес”. Для оформлення направлення на протезування необхідно стати на облік до місцевого органу праці та соціального захисту населення та надати до нього наступні документи:

 • заяву про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації за формою, що затвер джується Міністерством соціальної політики;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • паспорт та копію паспорта;
 • копію висновку МСЕК з призначенням протеза молочної залози з 3-ма ліфами та компресійного рукава (при необхідності) - жінкам, які мають інвалідність (за наявністю);
 • індивідуальну програму реабілітації для інвалідів;
 • копію довідки ЛКК (лікувально кваліфікаційної комісії) з призначенням протеза молочної залози з 3-ма ліфами та компресійного рукава (при необхідності) – жінкам, які не мають інвалідності;
 • копію пенсійного посвідчення (за наявністю).

Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр «Ортес» безкоштовно забезпечить Вас протезом молочної залози і трьома спеціальними ліфами для його кріплення та компресійними рукавами (якщо є набряк руки).

Центр «Ортес» запрошує жінок, що проживають в м. Києві безкоштовно пройти 10-ти денний курс реабілітації для жінок, які перенесли мастектомію.

 1. Первинний огляд терапевта з призначенням необхідних процедур, що входять в курс реабілітації.
 2. Консультацію мамолога.
 3. Консультацію психотерапевта.
 4. Комплекс лікувальної фізичної культури.
 5. Лікувальний ручний масаж.
 6. Пневмомасаж.
 7. Курс психологічного розвантаження.
 8. Ароматерапію.

Курс реабілітації включає в себе:

Пневмомасаж – є високоефективним засобом лікування хронічного лімфатичного набряку, а також прискорює відновлювальні процеси в верхній кінцівці, витісняє набрякову рідину з кінцівки, знижує ризик розвитку інфекційних рожистих запалень.

Курс психологічного розвантаження – простий і ефективний спосіб позбавлення від стресової напруги, слухаючи приємну, заспокійливу музику, Ви зможете відпочити, розслабити свій організм, відновити сили.

Ароматерапія - це застосування ефірних масел з лікувальною метою; ефірні масла, які ми використовуємо, всі без винятку, мають бактерицидні, антисептичні та протизапальні властивості, позитивно впливають на нервову систему, сферу емоцій та психічне здоров’я, не мають негативної побічної дії.

Заняття в групах реабілітації починаються о 8:45; 10:30; 12:00; 13:30; 15:00 та о 16:45 год.

Ви можете обрати для себе найзручніший час.

Запис на курс реабілітації та довідки за телефонами: 417-37-12, 417-33-34 Наша адреса: 04070, м. Київ, вул. Фролівська, 4 (район метро «Контрактова Площа»)

X