Оберіть здоров’я. Допоможіть собі в одужанні

Для жінок, які перенесли мастектомію

Заглянув за роковую черту, начинаешь лучше понимать всю ценность нашей неповторимой жизни с ее вечными, простыми и великими радостями. Однако надо не только понимать, а и бороться за собственную жизнь. Так будьте же здоровы!

Оберіть здоров’я. Допоможіть собі в одужанні

Отримати брошюру в вигляді pdf-файлу.

И. Жильцова,
Генеральный директор Ассоциации
помощи онкобольным “Антирак”

Лікування закінчується – що далі?

Дорога подруго! Зараз у Вашому житті починається новий період – період одужання, відновлення фізичних та духовних сил. Втома та виснаження, спричинені операцією та тяжкими переживаннями, можуть заважати відчувати це повною мірою, проте, це лише перші кроки до зцілення. І те, яким чином будуть пройдені ці кроки, який шлях буде обрано, значною мірою залежить саме від Вас, від Вашого бажання одужати. Коли ваше лікування закінчило ся або закінчується, перед Вами по стає питання: що ж далі? У цій брошурі ми поговоримо про перші кроки Вашої реабілітації.

Реабілітація – це відновлення фізичного і психологічного здоров’я та працездатності. Для Вас зараз найголовніше – відновлення рухливості руки, Вашої зовнішності, загального самопочуття і внутрішньої рівноваги. Вам потрібно бути впевненою, що Ви маєте у своєму розпорядженні всю необхідну інформацію: чітко уявляєте, хто і як буде стежити за Вашим станом здоров’я, як піклуватися про себе далі, де можна одержати додаткову інформацію та допомогу. На деякі питання Вам відповість наша брошура.

Рак не доля і не вирок, це діагноз. Головне прийти до лікаря вчасно.

X