Онлайн конференції

14.06.2022 року НАІУ спільно з ВГООГ ’Разом проти раку» провели онлайн семінар «Швидка психологічна допомога. Ресурсні техніки для підтримки себе і близьких під час військових дій».

Ми знову зібралися разом вперше за довгий час, вимушено довгий час через страшну війну, яку ми всі переживаємо зараз.

І саме цьому присвячений цей семінар, щоб допомогти пережити ці страшні часи собі і нашим рідним, підтримати одне одного, відчути єдність і наповнитись силами.

Головним спікером семінару стала психологиня Олена Канюка, яка не лише надихнула і розрадила словами, а й провела практичний майстер-клас застосування дієвих технік самодопомоги.

Це були дихальні, медитативні, арт-терапевтичні вправи, які спрямовані на зменшення стресу від наслідків війни і допомагають відчути себе, своє Я, своє тіло, повернути собі відчуття гідності, безпеки, цінності свого життя. Ми отримали корисні поради і націлення на шлях марафонця, який має витримку бігти довго, і при цьому не існувати в очікуванні закінчення війни, а жити, любити, творити, допомагати і головне, фокусуватися на позитивних речах, які ми маємо зараз, вірити в майбутнє, продовжувати планувати і дозволяти собі бути щасливими.

Бо це наша відповідальність перед нашим родом і перед нашими нащадками. Під час заходу учасники мали можливість поспілкуватися, обмінятися думками, своїми хвилюваннями та задати питання, які їх турбують.

Після такого неймовірного семінару відчувається піднесення, сила і впевненість у майбутньому. Величезна подяка головномуспікеру.

Обіймаємо всіх подумки, практикуємо і закріплюємо нові звички, які отримали сьогодні.

Все буде Україна! Захід відбувся в рамках проекту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України та фінансується Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (УУРНГ).

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (УУРНГ) - це єдиний глобальний фінансовий механізм, призначений виключно для підтримки участі жінок у миробудівництві та гуманітарному реагуванні. УУРНГ - це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва. УУРНБ - це інноваційне партнерство між державами-членами, ООН та громадянським суспільством, у якому всі зацікавлені сторони представлені в його глобальній Фінансовій раді.

Отримати додаткову інформацію про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги та його роботу в усьому світі можна на сторінці фонду: www.WPHFund.org та www.WPHFund.org/1000WomenLeaders

12.07.2022 р. в онлайновому форматі пройшла ще одна довгоочікувана зустріч ̶ конференція з лікарями онкологами і пацієнтами за темою «Як онкопацієнтам отримати медичну допомогу під час війни». Захід організовано ВГООІ «Разом проти раку».

Під час зустрічі учасниці та учасники змогли зарядитися підтримкою і спілкуванням з однодумцями на відстані, отримати відповіді і вичерпну інформацію від запрошених спікерів.

Спікерами виступили: Аліна Андріїв, завідувачка відділення гормонозалежних пухлин у жінок. К.м.н.,доцент кафедри онкології (м. Івано-Франківськ) та Ярослав Куляба, клінічний онколог, онко-гематолог, хіміотерапевт (м.Київ).

Фахівці докладно розповідали про специфіку роботи, лікування, реабілітацію, діагностику для онкопацієнтів в умовах військових дій, згідно з вимогами НСЗУ.

Учасників зацікавила різниця і тонкощі між отриманням медичної допомоги за кордоном і в Україні.

Слухачі онлайн-конференції залишились задоволені і з нетерпінням чекають наступного ефіру.

Бережіть себе! Все буде Україна!

Захід відбувся в рамках проєкту «Криза в Україні: реагування та відновлення з урахуванням інвалідності», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ

@Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Лариса Лопата, голова ВГООІ «Разом проти раку»

X