У ТНПУ відбувся тренінг «Здоров’я понад усе»

23 вересня факультет педагогіки і психології, кафедра психології за сприяння і участі громадської організації «Разом проти раку» та Фонду соціального захисту людей з інвалідністю провели для студентів університету тренінг «Здоров’я понад усе».

На занятті були присутніми понад 80 студентів, які отримали корисну Інформацію про психологічні причини виникнення соматичних хвороб та їх профілактику, про методи раннього виявлення хвороб та техніки самообстеження молочних залоз.

Перед студентами виступила голова ГО «Разом проти раку» Лариса Лопата, яка наголосила на необхідності уважного ставлення до власного здоров’я, регулярних медичних обстежень. Лікар-онколог Наталія Савочкіна розповіла про ті моменти і особливості стану організму, на які слід звернути увагу і звернутись до лікаря. Виступ психолога-онколога Оксани Бількевич був зосереджений на взаємозв’язку соматичного та емоційного стану нашого організму, акцентував увагу на необхідності адекватного регулювання власного психоемоційного здоров’я.

Виступи викликали у студентів багато питань і тренінг завершився жвавим обговоренням нагальних проблем збереження здоров’я, що є особливо актуальним в умовах пандемії Covid-19.

М.О. Орап

X