Збережи кохану, сходи з нею до мамолога

Євген КоноплянкаМедична програма «Здорові історії», яка виходить на 5 каналі, та Всеукраїнська громадська організація онкоінвалідів «Разом проти раку, яка об’єднує жінок, котрі подолали рак молочної залози, до Всесвітнього дня боротьби з раком ініціюють соціальний інформаційний проект «Чоловіки проти раку грудей».

В Україні щогодини рак грудей діагностують двом жінкам, одна жінка щогодини помирає. Якщо у Європі 5-річний рубіж виживання долають 95 відсотків пацієнток, в Україні цей показник вдвічі нижчий. Одна з основних причин - пізня діагностика.

Сьогодні дуже важко знайти людину,яка так чи інакше не зіткнулася з онкологічним захворюванням у своїй родині чи колі своїх знайомих і друзів.

Проект «Чоловіки проти раку грудей» покликаний звернути увагу жінок на необхідність регулярних обстежень у лікаря, аби не дати хворобі жодного шансу забрати жінку від родини та дітей. Слоган проекту «Збережи кохану! Сходи з нею до лікаря!».

В’ячеслав ШевчукПроект передбачає цілу низку заходів, які пропагують необхідність регулярного обстеження у лікарів.

Участь у проекті бере Національна збірна України з футболу. Найвідоміші футболісти країни взяли участь у фотосесії і зйомці соціального відео ролика (Віталій Мандзюк, Євген коноплянко,Артем Федецький, В’ячеслав Шевчук, Андрій Пятов.

Жінки ВГООІ «Разом проти раку» висловлюють щиру вдячність футболістам Національної збірної за розуміння важливості і актуальності проблеми РМЗ. Своєю участю, футболісти звернули увагу громадськості ,що проблема РМЗ нікого не може залишити байдужим. Адже саме підтримка близьких людей так важлива жінкам в будь-якій ситуації. Досить важливо, щоб чоловіки розуміли , що від здоров’я їхніх коханих жінок залежить добробут і щастя всієї родини.

Акція буде проходити Всього місяць, але маємо надію , що, завдяки інформованості, наші жінки будуть більше уваги приділяти своєму здоров’ю і будуть вчасно відвідувати лікаря.

Голова ВГООІ «Разом проти раку» Лариса Лопата.

X