Здоров`я означає життя

Як піклуватися про здоров’я – порадник для дівчат та жінок

Увага!

Поради, наведені нижче, не можуть замінити консультації у лікаря, вони мають лише інформаційний характер.

Як тільки виявиш у себе тривожні симптоми, негайно звернися до потрібного спеціаліста.

Публікуючи дану брошюру, ми хотіли, аби вона допомогла вільніше орієнтуватися в широкій тематиці, яка стосується здоров’я та фізіології жінки. Молодим дівчатам та жінкам до 35 років вона має допомогти у розвінчанні багатьох міфів і забобонів, які стосуються статевого дозрівання та пов’язаних з ним змін. Жінкам після 35 років вона вкаже, що відбувається в організмі зрілої жінки, як ефективно запобігати проблемам зі здоров’ям, а загалом всім підкаже, як ефективно домагатися того, аби лікарі, медсестри та акушерки поважали ваші права.

Однак, прочитання даного видання не може замінити візиту до лікаря! Його метою є лише звернути увагу на те, що наше здоров’я і життя знаходиться у наших руках і залежить тільки від нас, та від того, як будемо про нього дбати!

Якщо до цього часу не відчуваєш Cебе господаркою власного тіла, настав час, аби зараз ти найдетальніше його пізнала, зайнялася ним, як чимось неповторним, полюбила його, незалежно від того, що можливо воно є недосконалим, оскільки воно в Tебе одне і його не можна замінити на інше.

X