Жінка сильніша ніж рак!

В усьому світі місяць жовтень це місяць боротьби з раком молочної залози. Не залишається осторонь від інформаційно-просвітницьких заходів і Україна.

17-19 жовтня 2013 р. Національна Асамблея інвалідів України спільно з Всеукраїнською громадською організацією онкоінвалідів «Разом проти раку», за участю регіональних громадських організацій, які об’єднують жінок прооперованих з приводу РМЗ, представників жіночих громадських організацій за підтримки Міністерства соціальної політики України та Національного інституту раку Ураїни, головного мамолога м. Києва Осинського Д.С., Благодійний Фонд «Розвиток України» та інших структур проводить у м. Києві конференцію «Подолаємо рак разом»(17-18.10.2013) та Х Марш Життя та Надії «Всім світом проти раку» 19.10.2013.

Мета проведення заходів:

  • привернення уваги суспільства до проблем профілактики онкозахворювань, зокрема захворювання раку молочної залози (РМЗ);
  • сприяння підвищенню рівня надання медичної допомоги на ранніх стадіях розвитку злоякісних новоутворень;
  • вдосконалення сучасного стану медико-соціальної, психологічної та реабілітації жінок, які перенесли операцію з приводу РМЗ;
  • змінити ставлення жінок до себе та свого здоров’я.

Такі заходи нагадують, що необхідно слідкувати за своїм здоров’ям. Жінка повинна завжди пам’ятати, якщо хворіє мама – страждає вся сім’я і перш за все діти. Сьогодні такі акції надзвичайно актуальні для нас, так як це практичний спосіб донести інформацію безпосередньо до жінок.

Ми вдячні за співпрацю всім, хто нас підтримав під час акції, хто співпрацює з нами на протязі багатьох років і познайомився з нами, і співпрацював в цьому році. Маємо надію на подальший розвиток партнерських відносин.

Ми вдячні лікарям усіх регіональних онкологічних диспансерів України за співпрацю та підтримку.

X