Сльози - це нормально…
Сльози -це корисно..!
- Сльози — це не означає, що ви вже не тримаєтесь. Це означає, що ви допомогли собі й перестали витрачати сили на утримування напруги.
- Сльози звільняють і знеболюють. Зі сльозами організм виділяє природний «опіум» для полегшення болю.
- Силою утримувати сльози — це боротись самим з собою. Можна навчитись цього не робити. І зберегти свої сили.
- Заборона на сльози — це установка, яку можна змінити. Вона утворюється тоді, коли комусь поряд було важко витримувати ваші сльози. І доводилось тримати їх в собі, щоб нікого не бентежити.
- Але це вже справа кожного — справиться зі своїми переживаннями поряд із людиною, яка має право полегшити свій біль своїми слізьми.
5 наукових фактів, чому плакати корисно:
1. Сльози зволожуютьСльози відповідають за те, щоб очі не пересихали. Працюючи за комп’ютером та читаючи новини з екрана телефону, наші очі часто пересихають. Тому лікарі рекомендують поплакати.
2. Сльози вгамовують більСльози допомагають вгамувати не тільки емоційний біль, але і фізичний. Сльози сприяють виробленню енкефалінів. Ця речовина по своїй дії схожа на морфін, який знижує больові відчуття.
3. Сльози очищуютьСльози очищують не тільки поверхню очного яблука, але і весь цілому. Разом зі слізьми з організму виводяться токсини і гормони стресу.
4. Сльози допомагаютьНе дарма в стресових ситуаціях нам кажуть, що треба поплакати. Це не слабкість, а захисний механізм організму. Сльози допомагають перенести стресові ситуації та згладити їхні наслідки. Після плачу пульс і дихання сповільнюються, м’язи тіла приходять в розслаблений стан, тиск нормалізується.
5. Сльози захищаютьФермент лізоцим, один з компонентом сліз, має сильну антибактеріальну та противірусну дію. А попадання сліз в ніс робить захист ще ефективнішим.
Ось так, сльози - цілком ефективна реакція організму на стрес, яка допомагає покращити фізичне та емоційне здоров’я.
Бути на своєму боці - не карати себе за помилки, тому що я жива людина і можу їх робити.
Бути на своєму боці - говорити «ні» тому, що суперечить моїм цінностям.
Бути на своєму боці - не відмовлятися від себе, коли інші не приймають мене.
Бути на своєму боці - приймати свою думку, яка відрізняється від думки близьких людей.
Бути на своєму боці - зменшити навантаження і дати собі час на відпочинок, коли з’являється втома.
Бути на своєму боці - приймати, що я можу багато чого зробити, але не все.
Бути на своєму боці - просити допомогу там, де вона мені потрібна.